FXuj.cz » o webu

o webu

Dobrý den,
zabýváme se měnovým trhem FOREX a souvisejícími informacemi.

Máte-li zájem o zveřejnění Vašeho tématicky souvisejícího článku na fxuj.cz, pronájem reklamních ploch, výměnu odkazů, či o jakýkoliv jiný typ spolupráce, napište nám prosím bližší informace a kontaktní údaje na Vás do níže uvedeného komentáře (který nebude zveřejněn).
Nejpozději následující pracovní den Vás budeme kontaktovat.

Přejeme Vám příjemné počtení.

Sdílej!
Zanechej komentář


Reklama:


Žádná z informací obsažených na těchto webových stránkách nepředstavuje, a neměla by být vykládána jako finanční poradenství či jakékoli doporučení koupit, prodat, držet nebo upustit od nákupu nebo prodeje jakéhokoli investičního nástroje zmíněného na těchto webových stránkách nebo uskutečnit jakoukoli jinou investiční transakci týkající se takového investičního nástroje.

Upozornění na rizika
Dovolujeme si Vás upozornit na to, že rozdílové smlouvy (Contracts for Differences) (dále jen „CFDs") jsou finančními produkty spojenými se silným pákovým efektem a jako takové nemusí být vhodné pro každého klienta. Před zahájením obchodování se CFDs byste měli důkladně zvážit své investiční cíle, úroveň zkušeností a ochotu podstupovat rizika. Upozorňujeme, že při obchodování se CFDs existuje možnost, že byste mohli utrpět ztrátu u části nebo u celého objemu prostředků představujících úvodní maržový vklad (initial margin) a že byste tedy neměli investovat finanční prostředky, které si nemůžete dovolit takto ztratit. Měli byste si být vědomi všech rizik spojených s obchodováním se CFDs a vyhledat radu od nezávislého finančního poradce.